Freemake Video Converter 4.1.11.34 Full İndir

0
48

Freemake Video Converter Gold – AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, Android telefonlara ücretsiz video dönüştürün. Tek tıklamayla MP3 video! DVD kopyalama ve yazma. Freemake ile YouTube’u MP4, AVI vb. Garantili sonuç.

200+ Giriş Formatı:
Herhangi bir video dosyasını girin: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vb. Müzik aktarın (MP3 , AAC, WMA, WAV) ve fotoğrafları (JPG, BMP, PNG, GIF) ücretsiz ve kolayca videoya dönüştürmek için! Desteklenen tüm formatlar

AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, MP3, HTML5 çıktısı:
Videoyu en popüler video formatlarına ücretsiz dönüştürün. DVD filmi (korumasız) AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP’ye kopyalayın. Videoyu Flash’a dönüştürün ve doğrudan web sayfanıza yerleştirin. Modern web tarayıcıları için HTML5 video (Ogg, WebM, H.264) oluşturun.

Ücretsiz iPod, iPhone, iPad, PSP, Android dönüştürün:
Videoları Apple, Sony ve Android cihazlar için optimize edin. Dönüştürme videoları iPod Classic, iPod Touch iPod Nano, 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Samsung, Nokia, Xbox, Apple TV, Android mobil cihazlar, akıllı telefonlar, vb serbest

ile hızlı video dönüştürücüsü CUDA ve DXVA:
Freemake, şimdiye kadarki en hızlı video dönüştürme ve daha az CPU kullanımı için CUDA ve DXVA teknolojilerini entegre eden tek ücretsiz video dönüştürücüsüdür. Yazılım, optimum dönüşüm parametrelerini otomatik olarak algılar ve daha iyi dönüşüm sonuçları için CUDA ve DXVA’yı açar / kapatır.

Blu-ray Video yazma:
Filmlerinizi video Blu-ray formatına dönüştürün ve yüksek kaliteli BD’leri ücretsiz olarak yazdırın. Herhangi bir giriş içeriğinden Blu-ray diskler oluşturun: video, ses, fotoğraflar, URL’ler. Birden fazla Blu-ray kopyasını yazın ve elde edilen Blu-ray videoyu bir ISO görüntüsü veya Blu-ray klasörü olarak HDD’ye kaydedin.

DVD
yazma – 40 saate kadar: Diğer yazılımlardan farklı olarak, ücretsiz video dönüştürücümüzün iki saatlik sınırı yoktur ve DVD videosunu Standart DVD’ye 20 saate veya DVD-DL’ye 40 saate kadar yazabilir. Ücretsiz video dönüştürücümüzle, birden fazla DVD kopyası oluşturabilir ve çıktı DVD videosunu bir ISO görüntüsü veya DVD klasörü olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Altyazılar ile Free Video Converter Destek:
DVD, MKV, MOV gömülü altyazılı herhangi bir video formatına veya cihaza ücretsiz dönüştürün. Ücretsiz video dönüştürücümüzle herhangi bir videoya SSA / SRT / ASS harici altyazı ekleyin.

Gelişmiş Önayar Editörü:
Dönüşüm parametrelerini özelleştirerek çıktı sonucunun tam kontrolünü ele alın. Video ve ses kodekleri, çerçeve boyutu, vb. Oluşturarak kendi hazır ayarlarınızı oluşturun. Bir simge seçin ve ücretsiz video dönüştürücümüzle daha fazla kullanım için size özel hazır ayar kaydedin.

YouTube’a Fotoğraf ve MP3
Yükleyin : Ücretsiz video dönüştürücümüzle videoları, fotoğraf slayt gösterilerini, MP3’ü YouTube’a yükleyin. AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF, MP3’ü YouTube’a yükleyin. Program videoları (gerekirse) 15 dakikalık parçalara böler ve tek bir YouTube oynatma listesine ekler.

Slayt Gösterileri ve Görselleştirmeler Yapın:
Fotoğrafları ve MP3’leri ücretsiz olarak arka plan müziğiyle slayt gösterilerine dönüştürün. Slayt gösterinizi düzenleyin: fotoğraf ekleyin, silin ve karıştırın, panorama efektini etkinleştirin. Müzik görselleştirmeleri oluşturun ve fotoğrafları YouTube’a ücretsiz olarak yükleyin!

Kes, Birleştir, Döndür, Boyutu sınırla, En boy oranına göre ayarla:
Video parçalarını dosyanızdan kesin. Videoyu çevirin veya döndürün. Tek bir dosyada birkaç videoya katılın, parçalar arasında geçişler ekleyin. Çıktı dosyası boyutunu herhangi bir sınıra sığdırın (örneğin 700 Mb, 1,4 Gb, 4,7 Gb).
Çıkış videosunu belirlenen en boy oranına ayarlayın: siyah çubuklar ekleyin, uzatın, yakınlaştırın, otomatik ayarlayın.

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 / 8.1, 10

Programı indirmek için görsele tıklayın. Rar şifresi:123

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz