RYSE: SON OF ROME-CODEX + UPDATE 1-2 + CRACK FULL TORRENT İNDİR

0
66
RYSE: Son of Rome

Romanın intikam hikayesi.

RYSE: Son of Rome size Marius Titus’un; ailesinin barbar haydutlarının elinde can verişine şahit olan ve intikam için Roma ordusuyla Britanya’ya yol alan bir Romali askerin öylüsünü anlatıyor. Mevkisi hızla yükselen Marius amacına ulaşabilmek için askerlerinin lideri ve İmparatorluğun koruyucusu olmalıdır..

PC’ye muhteşem 4K çözünürlük ile gelen Ryse: Son of Rome’da Roma İmparatorluğu’nun kalbine yol alın ve savaşın dehşetini daha önce yaşamadığınız bir şekilde yaşayın. Crytek’in çığır açan oyunlar yapma geleneğini sürdürdüğü Ryse, oyuncuları kadim Roma’nın kanlı sahnesine götürürken PC donanımının da sınırlarını zorluyor. Ryse: Son of Rome mücadelenin, vahşetin ve kahramanlığın hikâyesi.

Ryse: Son of Rome, Roma İmparatorluğu’nu, içinde yaşayan insanları, çatışmaları ve nefes kesen mekânları sinematik bir şekilde sunuyor ve Roma savaşlarına erişilememiş bir detay seviyesinde hayat veriyor.

En bütünlüklü Ryse tecrübesi: Ryse: Son of Rome’un PC versiyonu oyunun çıkmış 4 DLC paketini de içeriyor.
Yeni nesil sinematik anlatım: Marus’un intikam hikâyesi oyuncuların inandırıcı, gerçekçi karakterlerle etkileşime geçmesine olanak tanıyan yeni görüntü yakalama teknikleriyle hayat buluyor.
Savaşlardaki sertlik: Ryse: Son of Rome epik boyutlarda savaşların bütün gerçekçiliğini gözler önüne seriyor. Barbar güruhlarına karşı yakın dövüşe girin ve kadim Roma’nın merhametsiz tarihini yeniden yaşayın.
Colosseum’daki co-op gladyatör savaşları: Colosseum modu binlerce izleyicinin bağırışları eşliğinde sizi ve arkadaşınızı, sürekli değişen düşmanlara karşı Arena’ya çıkarıyor.
Dinamik savaş alanı: Colosseum modunda formatı Britanya kamplarından Roma villalarına ve Mısır çöllerine kadar değişen 25 multiplayer harita bulunuyor.
Kendi efsanenizi yazın: Arenada hayatta kalmanıza ve izleyicileri kendi tarafınıza çekmenizde yardımcı olacak zırhlar, silahlar, kalkanlar ve çeşitli tüketilebilir eşyalar edinin, karakterinizi özelleştirin.
PC’nin bütün nimetlerinden yararlanıyor: PC oyuncuları için 4K oyunlar grafik kalitesinde yeni bir sıçrama ve Ryse da üst seviye PC oyunlarının neler yapabileceğinin mükemmel bir göstergesi.

İndirme Linki: İndirmek için buraya tıklayın.

RYSE: Son of Rome Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (64bit)
İşlemci: Intel Dual-Core 2.8GHz/ AMD Dual-Core 3.2 GHz ya da daha iyisi
Hafıza: 4 GB RAM
Grafik: 1 GB video RAM’e sahip DirectX 11 destekli ekran kartı
Dahili Bellek: 26 GB boş alan

Önerilen sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista SP1, Windows 7 veya Windows 8 (64bit)
İşlemci: Intel Quad-Core veya AMD Octo-Core
Hafıza: 
8 GB RAM
Grafik: 
4 GB video RAM’e sahip DirectX 11 destekli ekran kartı
Dahili Bellek: 
26 GB’lık boş alan

RYSE: Son of Rome Oyun İçi Görseller:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz