Ummy Video Downloader 1.10.10.5 Son Sürüm Full İndir

0
38

İnternetten içerik indirmek artık yeni bir şey değil, yine de ihtiyaçlarınıza en uygun uygulamayı bulana kadar biraz zaman ayırmanız gerekiyor. YouTube’dan video indirmek ile ilgileniyorsanız, Ummy Video Downloader adlı şık bir uygulamayı deneyebilirsiniz.

YouTube kliplerini kolayca indirin
Uygulama, acemilerin çevrimiçi klip indirmesini bile kolaylaştıran basit bir arayüzle birlikte gelir.Yalnızca bir YouTube bağlantısı yapıştırmanız, “İndir” e basmanız, kaydetme dizinini ve kalitesini belirtmeniz ve görevin bitmiş.

Video kalitesi seçenekleri, kliplerin ilk etapta nasıl yüklendiğine bağlıdır. Bahsetmeye değer, video dosyalarını indirebilir ve kaydedebilir, ses akışını ayıklayabilir ve MP3 formatına dönüştürebilirsiniz.

MP3 dosyaları oluşturmak için ses akışlarını ayıklayın
Program seçenekleri söz konusu olduğunda, varsayılan kaydetme dizinini belirtebilir veya aracın her indirme ile yeni bir konum istemesini sağlayabilir, varsayılan video kalitesini seçebilir, Ummy Video Downloader’ı görev çubuğundan ve sistemden gösterebilir veya gizleyebilirsiniz. başka bir GUI diline geçin. Ayarlar her zaman varsayılana sıfırlanabilir.

Ummy Video Downloader’ın en büyük dezavantajı, bir seferde yalnızca bir bağlantıyı işleyebilmesidir, yani çok sayıda klip indirmek istiyorsanız çok zaman harcamanız gerekir. Öte yandan, işlediği tüm videoların bulunduğu bir liste görüntüler ve hedef klasörü keşfedebilir veya birkaç fare tıklamasıyla varsayılan video oynatıcı ile açabilirsiniz.

Tek seferde birden fazla YouTube klibi indirilemiyor
Oynatma listeleri söz konusu olduğunda, tüm liste öğelerini indirmez, bunun yerine yalnızca geçerli klibi alır. Ayrıca, kopyalanan YouTube bağlantılarını otomatik olarak algılamak için bir pano canlı izleme aracı yoktur, bu nedenle URL’yi manuel olarak kopyalamanız ve uygulamanın ana penceresine yapıştırmanız gerekir.

Özetlemek gerekirse, Ummy Video Downloader, İnternet’e bağlı olmasanız bile bilgisayarınızda YouTube kliplerinizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak basit bir yazılım parçasıdır. Bununla birlikte, uzman kullanıcılar tarafından takdir edilmeden önce hala uzun bir yol var.

Programı indirmek için görsele tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz